Elit Havuzculuk | Elit Havuzculuk, Havuzcu, Havuzcular, Havuz acarkent, havuz yapan firmalar, Havuz inşaatı, Havuz tadilatı

KATEGORİLER

Havuz Kimyasalları Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Düzenli Olarak Bakımı Yapılan Bir Yüzme Havuzu Suyu Deniz Suyuna Oranla Daha Temiz Durumdadır. Çoğu Yüzme Havuzunun Düzenli Olarak Bakımı Yapılmadığı Için Su Oranları Temiz Olmamaktadır. Kendi Sağlığımız Ve Diğer Insanların Sağlığı Açısından Havuza Girmeden önce Mutlaka Duş Almalıyız
devamı...

Buhar Odaları

Buhar banyosunun tarihi Romalılara kadar uzanmaktadır. Bugün ise buhar banyolarının keyfi sauna ve buhar sistemleri ile doruğa çıkmıştır. Sauna yüksek sıcaklık, düşük nem oranına dayalıdır, buhar odası aksine yüksek nem oranı, düşük sıcaklık esasına göre çalışır ve çok faydalı etkileri bulunmaktadır.

İyi bir dinlenme ile, buhar banyosu, kalıcı olmayan tıbbi rahatsızlıklar için özel bir terapi geliştirmektedir. Yanı sıra, kozmetik faydaları da kanıtlanmıştır. Pürüzsüz, yumuşak ve sağlıklı bir cilt sağlar.

Bunların dışında sisteme esans pompası ilave edilerek herbal terapi imkanı verir. Ilık buhar bulutları sizi ve sağlığınızı stressiz bir yaşama taşıyarak daha huzurlu ve mutlu yaşamanızı sağlar.