Yüzme Havuzu Ek Özellikler

Yüzme havuzu basamakları ve çıkıntıları

Zemin beton yüzme havuzlarının en büyük avantajlarından biri, yüzme havuzunuza ek özellikler getirme konusunda esnekliktir.   Yüzme havuzu basamakları ve çıkıntıları gibi özellikler, beton bir yüzme havuzu seçerken kişisel ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir. Bu esneklik, özellikle çevrelerden sınırlı erişim seçeneklerinin bulunduğu daha küçük özellikler için önemlidir.   Yüzme havuzu basamakları Adımlar, çok çeşitli konfigürasyonları ve stilleri karşılayacak şekilde tasarlanabilir. Beton bir yüzme havuzunda genellikle sığ uçta güvenlik için yuvarlak kenarları ve köşeleri olan üç giriş adımı vardır, ancak gerçek tasarım ve düzen büyük ölçüde müşterinin ihtiyaçlarına bağlıdır.  

Birçok müşteri, ek bir etkinlik bölgesi olarak ikinci adımı yaklaşık 600 mm derinlikte genişletmeyi tercih ediyor. Bir başka popüler stil, havuzun köşesinde 'düğün pastası' adımları dediğimiz şeydir. Bunlar yuvarlatılmıştır, böylece soldan veya sağdan girebilirsiniz.   Basamaklar genellikle çakıl deresi veya tamamen başlıklı havuzla aynı kaplamaya sahiptir. Tamamen başlıklıysa, Elit Havuzculuk kenarlarda kaymaz bir kiremit önerir. Çıkıntılarda olduğu gibi, tüm basamakların bir sırt hattı döşemesi ile donatılması gerekir.        

“Müşterilerimizin yaklaşık% 95'i havuzun birden fazla amaç için kullanılabilmesi için bir çıkıntı tercih ediyor”.
  Bronzlaşma çıkıntıları veya yüzme rafları olarak da bilinen çıkıntılar, kendinizi tamamen suya batmadan oynamak, rahatlamak ve serinlemek için bir yer sağlayan geniş, sığ bir alan platformu oluşturur.    “En popüler çıkıntılardan biri havuzun derin ucunda bir taraftır, çünkü el tutuşu görevi görür ve gençler için ek güvenlik sağlar”   Havuz çıkıntılarının çok sayıda faydası vardır:   Her yaştan çocuklar için harika bir özellik; küçük çocukların suya alışması ve büyümesi için mükemmeldir. Ve yaşlandıkça yüzen oyuncakları için harika bir fırlatma platformu haline gelir. Büyük çocuklar için de ideal olan ebeveynler, çocukları denetlerken ya da havuza tam olarak girmeden havuz kenarında tembellik yapmak isteyenler için dinlenebilirler. Sadece havuz partilerinin konukların bir araya gelmesi Bazı isteğe bağlı gölgeleme sağlayın ve şezlonglarla donatın ve hızlı bir şekilde herkes için favori bir yer haline gelecektir. Spa jetleriyle donatılabilir Çıkıntılar düz veya kavisli olabilir ve yaklaşık 500 mm'lik tutarlı bir derinlik sağlayabilir. Çıkıntılar ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde tasarlanabilirken, genellikle 400 ila 600 mm genişliğindedir.   Kenarın suyun üstünde ve altında oldukça görünür olmasını sağlamak için tüm çıkıntılara basamaklı bir karo takılmalıdır.    
Elit Havuz Sauna, Havuz Yapımı, Yüzme Havuzu Yapımı, Bahçeye Yüzme Havuzu Yapımı, Sauna Yapımı, Sauna İmalatı, Yüzme Havuzu İnşaatı, Havuz Yapımı Fiyatları, Havuz Bakımı, Yüzme Havuzu Nasıl Yapılır, Yüzme Havuzu Yapan Firmalar, Havuz İmalatı, Süs Havuzu Yapımı, Süs Havuzu İmalatı, Bahçeye Süs Havuzu Yapımı, Havuz Projesi, Buhar Odası Yapımı, Hamam Yapımı, Türk Hamamı Yapımı, Havuz Tadilatı, Yüzme Havuzu Tadilatı, Yüzme Havuzu Maliyeti, En Kaliteli ve En Uygun Havuz Hizmeti Veren Firmadır.    

Plaj girişleri Tropikal temalı bir arka bahçe için mükemmel bir plaj giriş havuzu, arka bahçenize biraz tropik getiriyor. Beton havuzlarda, plaj girişleri kademeli bir eğimden ziyade genişletilmiş bir çıkıntıdır.   Plaj girişinin temel faydaları:   Gezinecek adımlar veya merdivenler olmadığından erişilebilirlik sorunları olan çocuklar ve yaşlılar için daha kolay erişim. Çocuklar için çocuklar için harika bir raket yeri ve yetişkinlerin denetlemesi için harika bir yol sağlayın. Tropikal bir tatil veya tatil havası yaratır  

TEKLİF FORMU

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz