Yüzme Havuzu Trendleri

Yüzme havuzu trendleri

Önümüzdeki yaz’dan önce bir yüzme havuzu kurmayı düşünen ev sahipleri, ideal olarak önce hangi boyut ve şekle sahip olduklarını, istedikleri özellikleri ve ekipmanları ve nihayetinde yeni yüzme havuzunun genel yaşam alanlarına entegre olduğunu nasıl gördüklerini düşünmelidir.

Bunun ötesinde, havuz tasarımcınız veya mimarınızla işbirliği içinde sayısız stil ve fonksiyonel seçimler de var.   Mevcut yüzme havuzu trendleri nelerdir? Mevcut yüzme havuzu trendlerini ve açık hava eğlence stillerini anlamak için biraz zaman ayırarak, ilk günden seveceğiniz bir havuz almak için iyi bir konuma sahip olacaksınız, hem de şimdi ve gelecekteki eviniz için doğru kararları alacaksınız.  

Tersyüz Türkiye’ye göre , “iç ve dış yaşam alanlarını birleştiren evlere güçlü talep var. Ev sahipleri doğal olarak açık hava yaşam alanlarına akıp, havuza ve çimlere açılan iç alanları arıyorlar. ”   Yüzme havuzu trendleri Elit Havuzculuk, “Ev sahiplerinin genel dış ortamın nasıl görünmesini ve işlev görmesini istediklerine dair kendi temel fikirlerine sahip olmaları iyi bir fikirdir.” Bu fikirleri formüle etmek, havuz tasarımının temel yönlerini göz önünde bulundurarak yapılabilir. . Tek gereken, yaya trafiği, bahçe alanı, yemek ve uzanma alanları ve aydınlatma tasarımı açısından ileriye dönük bir düşünce.

Satış müdürü Süleyman Çiftcioğlu, “Toplam açık alanınızın tasarımını koordine etmeye yardımcı olmak uzun vadede size zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilir” diyor.   Aydınlatma ruh halini belirlemede kritik bir rol oynayabilir ve eğlence için harika bir arka plan oluşturmaya yardımcı olur. Tüm alanı tek bir ışıkla aydınlatmak yerine, havuz, yemek ve ortam aydınlatmasının bir karışımı ile basit ama etkili bir aydınlatma tasarımı elde edilebilir.   Bazen ayrı bir açık havada yemek alanı ve uzanma alanı için yeterli alan yoktur, bu nedenle havuza bitişik alandan birden fazla kullanım sağlayan bir düzen düşünmek önemlidir.  

Havuz Otomasyonu yüzme havuzu bakımı 'otomasyon çağında' çok daha kolay hale geldi. “Havuz otomasyonu, havuzunuzun ekipmanını bir kontrolöre bağlamanızı sağlar; böylece havuz sıcaklığı ve kimyasal dengesinden su özelliklerini ve havuz aydınlatmasını kontrol etmeye kadar her şeyi izleyebilirsiniz. Bu evinizin içinden veya dünyanın her yerinden uzaktan kontrol edilebilir.

”   Bronzlaşma ve Uzanma Çıkıntıları Yüzme havuzu trend Raflar, Baca Çıkıntıları ve Güneş Rafları olarak da bilinen daha fazla ev sahibi, yaklaşık 20 cm derinliğindeki havuza bir çıkıntı veya sığ bir alan ekliyor. Normalde havuzun girişinde. Sadece çocuklar için harika bir fırlatma rampası değil, aynı zamanda kendinizi tamamen suya batmadan serinleyebileceğiniz ve rahatlayabileceğiniz bir yer sağlarlar. Ayrıca, arka bahçenize bir 'tatil tarzı' deneyim ekleme ek yararı var.   Su özellikleri Ev sahipleri arasında devam eden bir eğilim, havuzlarına bir su özelliğini dahil etme arzusudur; yüzme havuzunun görsel çekiciliğini artırmak, sakinleştirici bir ses ortamı sağlamak, aynı zamanda eğlenceli hareketli su ilginç bir odak noktası sağlamak. Kristal Havuzlar, LED aydınlatmalı su musluklar, güverte jetleri ve yüzme jetleri gibi daha modern su özellikleri kurmak için giderek daha fazla talep edilmektedir.   Görünmez kenar Yüzme havuzu trendleri1990'ların sonlarından beri sonsuz kenarlı (veya ıslak kenarlı) havuzlar için bir eğilim olmuştur; Ufka uzanan, yok olan veya sonsuzluğa uzanan suyun görsel bir etkisini üreten bir havuz. Bu eğilim hala çok popüler olsa da, lüks stil havuzlarda, suyun güverte seviyesinde yüzdüğü ve güverte kenarındaki bir açıklığa döküldüğü bıçak kenarı havuzlarına doğru bir eğilim vardır. cam bıçak kenarları isteyen insan sayısında da artış görüyoruz. Bir cam ve suyun şeffaf doğası, içten ve dıştan bakıldığında muhteşem görünen tam boy cam içeren bazı havuzlarla mükemmel bir etki yaratıyor. ”  
Elit Havuz Sauna, Havuz Yapımı, Yüzme Havuzu Yapımı, Bahçeye Yüzme Havuzu Yapımı, Sauna Yapımı, Sauna İmalatı, Yüzme Havuzu İnşaatı, Havuz Yapımı Fiyatları, Havuz Bakımı, Yüzme Havuzu Nasıl Yapılır, Yüzme Havuzu Yapan Firmalar, Havuz İmalatı, Süs Havuzu Yapımı, Süs Havuzu İmalatı, Bahçeye Süs Havuzu Yapımı, Havuz Projesi, Buhar Odası Yapımı, Hamam Yapımı, Türk Hamamı Yapımı, Havuz Tadilatı, Yüzme Havuzu Tadilatı, Yüzme Havuzu Maliyeti, En Kaliteli ve En Uygun Havuz Hizmeti Veren Firmadır. 
İç mekan malzemeleri “Gözlemlediğimiz yükselen trend, iç kaplama olarak kristal veya cam karoların kullanılmasını isteyen ev sahipleri. Karonun yarı saydam doğası, daha modern yüzme havuzu stillerini tamamlayan yanardöner bir his yaratıyor ”dedi.  

TEKLİF FORMU

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz