Yüzme Havuzu Türleri

Yüzme havuzu türleri

Türkiye’de en popüler yüzme havuzu türleri üç kategoride ele alınabilir: Aile havuzları, Tur havuzları ve Dalma havuzları. Bu makalede, bu tür yüzme havuzlarının her biri için faydalar, popüler özellikler ve eğilimler tartışılmaktadır.  

Popüler yüzme havuzu türleri Dalma havuzları Dalma havuzu - Dalma Havuzları tipik olarak 3 x 2 metrede nispeten daha küçüktür, ancak çoğu kaplıcadan daha büyük ve daha derin görünür.  


Faydaları: daha az yer kaplama, daha az su hacmi, verimlilik, görsel çekicilik. Dalma havuzları bir peyzaj özelliği olarak çok popülerdir ve aile ve arkadaşlar için peyzajlı ve / veya eğlenceli alanlara dahil edilmiştir.   Dalma havuzlarındaki popüler özellikler kenar oturma / basamaklar, şelaleler, cam duvar şelaleleri, bıçak kenarları, ıslak kenarlardır.   Eğilimler; Birçok alıcı, küçük arka bahçelerini geliştirmek ve açık hava alanlarının içine ve çevresine dahil etmek için dalma havuzlarına bakıyor.      

Bu tür yüzme havuzlarının küçük bir seçkisini görmek için galeri havuz portföyümüzü ziyaret edin veya e-posta yoluyla daha fazla örnek almak için bizimle iletişime geçin .   Aile Havuzları Kaydıraklı Aile Havuzu - 8 x 4m ölçülerindeki bir havuz bir aile havuzu olarak kabul edilebilir. Aile havuzları, büyüklükleri ve çoklu amaçları ile tanımlanır. Öncelikle eğlence, açısal, yuvarlak veya oval bir aile havuzu, aile hayatınızı önemli ölçüde iyileştirebilir ve FUN'u çocuklarınız ve akrabalarınızla zaman geçirme şekline geri enjekte edebilir.  

Faydaları: Birçok aile, havuza sahip olmanın çocukları evde aktif, sosyal ve güvenli tuttuğunu bildirmektedir. Ayrıca eğlenceli, egzersiz, sessiz dinlendirici bir dalış ya da sadece genel yüzme ve sıçramasına iyi.   Popüler özellikler arasında; suya yumuşak eğimli giriş, yayılmalara sahip kaplıcalar, her iki uçta basamaklar, tur yapmak için düz duvarlar, oluk dönüş kenarları (Olimpik havuzların sahip olduğu gibi), slaytlar, bıçak kenarları, ıslak kenarlar.   Eğilimler; Klasik dikdörtgen (eğlence şekilli) havuzlar. Düzensiz şekilli aile havuzları, sığ çıkıntılar (genç olanlar için), tur yüzme alanları, slaytlar, basamaklı basamaklar, yayılma kaplıcaları gibi benzersiz özellikleri içerebildiklerinden popülaritesi artmaktadır. Islak kenarlar ve cam bıçak kenarları, su altı görüntüleme pencereleri gibi hala sıcak özelliklerdir.      

Bu tür yüzme havuzlarının küçük bir seçkisini görmek için galeri havuz portföyümüzü ziyaret edin veya e-posta yoluyla daha fazla örnek almak için bizimle iletişime geçin .  

Tur Havuzları Tur Havuzu havuzları genellikle çoğu aile havuzundan daha uzun ve incedir. Düz bir tur havuzu 10 x 3 metre olabilir.   Faydaları: Tur havuzları formda kalmak için mükemmeldir. Düz bir tur havuzu bahçenizde daha az yer kaplar. Tur bölümü genellikle basamaklar ve merdivenler gibi engellerden uzak tutulur, yüzücüler kollarının serbest ve güvenli bir şekilde hareket edebilmesini sağlamak için kenarlar düz, açılı değil.   Popüler özellikler arasında; Su jetleri, ekstra su altı aydınlatması, yıl boyunca kullanım için ısıtma.   Eğilimler; Tur havuzunu köprü yürüyüş yollarının altına veya eve uzatmak. Evden dışarı kısmi bir balkona uzanıyor. Şelale kaya özellikleri, bahçe duvarları içerir. Alıcılar genellikle birden fazla kullanıma hitap etmek için bir tur havuzunu dalma veya aile havuzunun yönleriyle birleştirir.      
Elit Havuz Sauna, Havuz Yapımı, Yüzme Havuzu Yapımı, Bahçeye Yüzme Havuzu Yapımı, Sauna Yapımı, Sauna İmalatı, Yüzme Havuzu İnşaatı, Havuz Yapımı Fiyatları, Havuz Bakımı, Yüzme Havuzu Nasıl Yapılır, Yüzme Havuzu Yapan Firmalar, Havuz İmalatı, Süs Havuzu Yapımı, Süs Havuzu İmalatı, Bahçeye Süs Havuzu Yapımı, Havuz Projesi, Buhar Odası Yapımı, Hamam Yapımı, Türk Hamamı Yapımı, Havuz Tadilatı, Yüzme Havuzu Tadilatı, Yüzme Havuzu Maliyeti, En Kaliteli ve En Uygun Havuz Hizmeti Veren Firmadır. 
Bu tür yüzme havuzlarının küçük bir seçkisini görmek için galeri havuz portföyümüzü ziyaret edin veya e-posta yoluyla daha fazla örnek almak için bizimle iletişime geçin .   Havuzlarla birlikte gelen en son özellikler nelerdir? Spa jetleri ve su özellikleri çok popüler. Geri çekilebilir havuz örtüleri ve robotik temizleme sistemleri, havuzunuzun harika görünmesini sağlamanın harika bir yoludur.  

TEKLİF FORMU

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz