Beton Yüzme Havuzları

Profesyonel havuz tasarımcılarımızla yeni beton yüzme havuzunuz hakkında konuşmaya hazırlanırken, mülkünüz, erişilebilirliği, yaşam tarzı ve bütçe hususları ile ilgili sorabileceğiniz soruları anlamak iyi bir fikirdir.  

Ücretsiz bir site değerlendirmesi, sitenizdeki tüm değişkenleri (eğim, ışık yönü, eve kolaylık, ağaçlar vb.) Ele almanın tek yoludur, ancak bu toplantıya hazırlanırken bazı insanlar çevrimiçi olarak küçük bir ödev yapmayı faydalı bulmaktadır .   Bazı müşterilerin güçlü tasarım fikirleri vardır, diğerleri ise uzmanlığımız tarafından yönlendirilen açık fikirli bir yaklaşım benimser - bu da endüstride tesadüfen eşsizdir! Küçük bir hazırlık, yeni havuzunuzda ne yaptığınızı ve istemediğinizi kendi zihninizde formüle etmenize yardımcı olur. Tıpkı bir mimarla çalışmak gibi, gereksinimlerinize yaratıcı bir yanıt bulmak için sizinle birlikte çalıştığımız ilk tasarım sürecine yardımcı olduğu için akılda iyi bir özet olması yardımcı olur. Amacımız, mülkünüz ve yaşam tarzınız tarafından şekillendirilmiş işlev ve forma sahip bir beton yüzme havuzu tasarlamaktır.   İpucu:

Bazı müşteriler peşinde oldukları havuz türünden resimler toplamayı sever. Buradan havuz şekli, bıçak kenarları, yayılımlar, çeşmeler ve daha fazlası hakkında tartışmalara başlayabiliriz.   Fotoğraf ve fikir toplamak, sadece ne tür bir beton yüzme havuzundan (tur havuzu, dalma, spa, aile, vb.) Sonra karar vermenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda gerçekten istediğiniz ve bütçeniz dahilindeki dengeyi de güvenle bulmanıza yardımcı olur . Tartışmalarda, müşteriler havuzlarımıza bölge ve türlerine göre başvurduklarında her zaman yardımcı olur.  

İpucu: Bütçenize uygun özellikler ekleyin. Doğal olarak beton bir yüzme havuzu, inşaatın karmaşıklığına ve dahil edilen özellik ve kaplamaların miktarına bağlı olarak fiyatta değişecektir. İnşaatçınızı bile seçmeden önce uzman danışmanlarımız, düşündüğünüz her özelliğin maliyet-fayda oranını belirlemenize yardımcı olabilir, böylece mutlu olduğunuz bir havuza gelebilirsiniz.  

Tüm beton yüzme havuzlarımızda standart olarak bulunan tüm kapanımları ve benzersiz inşaat kalitesi ve işçilik seviyesini karşılaştırdığınızda, seçimin elit olduğunu göreceğinizden eminiz. Kaliteli inşaat malzemeleri ve ekipmanları ile daha iyi bir beton yüzme havuzu, ancak diğer inşaatçılara benzer bir fiyata.  

Daha iyi bir havuz için yaşam tarzınızı analiz edin...

Bir havuz seçmek heyecan vericidir ve tasarım yolculuğu eğlenceli olabilir. Kulağa hoş gelebilir, ancak mevcut ve gelecekteki yaşam tarzı beklentilerinizi yazarken, havuzunuzdaki işlevleri her zaman ortaya çıkaracaksınız ve onsuz yaşayamayacağınızı fark etmemiştiniz! Bir öncelikler listesi yazmak oldukça açıklayıcı olabilir ve birçok kişi istediklerini bilmedikleri (veya yeni beton yüzme havuzlarından istemedikleri) şeyleri ortaya çıkardığını rapor eder.  

Öncelik listeniz aşağıdaki ölçütler kullanılarak sıralanabilir Yıl boyunca kullanılabilir Havuz ne için istiyorsun:
Turlara uygun mu?
Özel günlerde gibi büyük aile toplantılarında eğlenmek için uygun mu?
Mümkün olduğu kadar ısınmak için ekonomik Az bakım gerektirir, (fırçalanması ve vakumlanması kolaydır) Rüzgar’dan korunmuş Küçük çocukların içeri girmesi için sığ bir rafa sahip olun Suda oturup dinlenebileceğiniz yerler var Derin bir bölüm var Evin arkasından bir düzeyde akış (evden rahatlık) Okyanus veya koy ile görsel olarak birleşin Evden görüşlerimizi engellememek Pistte satış yaptığımız zaman evdeki yeniden satış değerini iyileştirin Çıkmak kolay olsun Tekerlekli sandalye erişimi için uygun Avluya veya peyzajlı çevrelere erişimi engellemez Elbette her şeyi yapan somut bir yüzme havuzu isteyebilirsiniz, ancak havuzun temel işlevlerinden emin olduktan sonra, bunu projenin alanı ve ölçeği (tıpkı bir mimarınki gibi) daha geniş bir şekilde dikkate alabiliriz.

Gelecek yıllarda size ve ailenize uygun bir havuz tasarlamak.   Havuz, dış alanınızın genel peyzaj düzenlemesinin bir parçası mı?  

Elit Havuzculuk, ulusal su merkezleri, yüksek katlı daireler ve tatil köylerinin ölçeğine kadar daha büyük bir bina projesinde çalışmak için son derece deneyimli bir seçimdir.   Ayrıca Türkiye'nin önde gelen peyzaj profesyonellerinden bazılarıyla birlikte uzun bir geçmişimiz var.  

İpucu: Adımların ve çıkıntıların konumlandırılmasının dikkatle değerlendirilmesi, havuzunuzun rahat ve pratik ve güvenli olmasını sağlayacaktır. Bu, özel olmayan bir havuz derlemesi ile kontrol edemediğiniz bir şeydir.  

Peyzaj tasarımıyla uyumlu bir beton yüzme havuzu tasarımı Beton Yüzme Havuzu Elit Havuzculuk 'un inşa ettiği hemen hemen her açık havuz, peyzaj tasarımının bazı yönlerini içerir. Peyzaj Profesyonelleri ile çalışma konusunda son derece deneyimliyiz. havuzunuzu tasarlama sürecinde. Havuzun kullanımını en üst düzeye çıkarmak ve çevredeki peyzaj özellikleriyle uyum sağlamak için size fikirler sağlayabiliriz. Müşterilerinize havuzunuzun etrafındaki bitkileri koruma kolaylığı veya zorluğu konusunda tavsiyelerde bulunuyoruz. Özellikle havuz bir sınır çitine ve başa çıkmaya (havuz kenarı) yakın olduğunda. Dikkatli bitki stoğu seçimi, bitkilerin havuzunuza yaprak ve çiçek çöpü bırakmamasını sağlayacaktır. Havuz tasarımcılarımız da zemin kaplaması, barbekü alanları, oturma alanları, kaldırım, pergolalar ve daha fazlası gibi unsurları getirmek için sizinle birlikte çalışabilir.   Evinizdeki yeniden satış değerini artırma Tipik olarak yeraltı beton yüzme havuzları, evinizin yeniden satış değeri üzerinde diğer havuz türlerine göre daha olumlu bir etkiye sahiptir. İnşa ettiğimiz havuzlar, satılık bir ev reklamı yaparken genellikle vitrin görüntüsü olarak kullanılır. Araştırmalar, bazı alıcıların havuzlu mülklerden vazgeçtiğini gösteriyor, ancak bu, rekabetçi bir pazarda güzel tasarlanmış ve inşa edilmiş bir havuza sahip bir evin, bölgedeki diğer mülkleri aşmak için ekstra 'vay' faktörüne sahip olması gerçeğiyle daha da dengeleniyor. Mülkiyet yeniden satış değeri iyileştirmesi sizin için yüksek bir öncelikse, bir havuz türü seçin bölgenizin satın alma demografisine uymak değeri ve saleabiliteyi daha da artıracaktır.
Elit Havuz Sauna, Havuz Yapımı, Yüzme Havuzu Yapımı, Bahçeye Yüzme Havuzu Yapımı, Sauna Yapımı, Sauna İmalatı, Yüzme Havuzu İnşaatı, Havuz Yapımı Fiyatları, Havuz Bakımı, Yüzme Havuzu Nasıl Yapılır, Yüzme Havuzu Yapan Firmalar, Havuz İmalatı, Süs Havuzu Yapımı, Süs Havuzu İmalatı, Bahçeye Süs Havuzu Yapımı, Havuz Projesi, Buhar Odası Yapımı, Hamam Yapımı, Türk Hamamı Yapımı, Havuz Tadilatı, Yüzme Havuzu Tadilatı, Yüzme Havuzu Maliyeti, En Kaliteli ve En Uygun Havuz Hizmeti Yapan Firmadır.
Dalma havuzları, daha yaşlı bir demografiye sahip bölgelerde popülerken, okul havuzları daha yüksek oranlarda okul çağındaki çocukların bulunduğu bölgelerde arzu edilir. Bölge demografik bilgilerini www.elithavuzculuk.com.tr adresinde arama motoruna koyarak veya önde gelen gayrimenkul sitelerinden biri aracılığıyla bulabilirsiniz.  

TEKLİF FORMU

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz