Havuz Yapım Süresi

Havuz yapım süreci ne kadar sürer?  

Elit havuzculuk, mükemmel zamanında tamamlama oranlarına ulaşmak için ayrıntılı bir yöntem izler. Tamamlanma sürelerini adil bir şekilde tahmin etmek için herhangi bir inşaatçı ortalama yağış kesintisini, tipik konsey onay sürelerini hesaba katmalı ve inşaat aşamasının ötesinde çalışmalıdır. Böylece, kaplamalar, kalıcı havuz çit montajı, peyzaj dahil olmak üzere, başlangıçtan bitişe kadar yaklaşık 8 ila 12 hafta bekleyebilirsiniz.  

Düzgün kazılmış ve inşa edilmiş bir beton havuzun inşaat aşaması, hava durumuna bağlı olarak genellikle 8 ila 12 hafta sürer.   Henüz varsa, bizim bilgi grafiği kontrol edin süreç adım adım bizim son havuz inşaatının zaman atlamalı videonun Eğer tasarımı ve bir havuz inşa olaylar dizisini anlayabilmeleri.   İlk yerinde konsültasyon ve saha analizinizden sonra havuzunuzu tasarlamaya başladık. Tasarımdan ve tekliften memnun kaldığınızda, sertifikalı bir proje için yaklaşık 3-4 hafta süren onaylarla planlar ve süreçler hazırlarız. Bize, yerel konseyinizle bu onay sürecini kısaltmak için uygun bir gelişimi nasıl kullanabileceğimizi sorun.      

İpucu: Yıl başında yeni bir havuzda yüzmek için en geç Ağustos ayına kadar sözleşme aşamasında olmak için Haziran ayı civarında bir inşaatçı aramaya başlamalısınız.   Her yıl yaz yüzme sezonu yaklaşırken Elit havuzculuk havuz yapımına öncülük etmekle meşgul olur. Kararlara zaman ayırmak isterseniz, yılın başlarında başlamanızı öneririz, böylece son tarih baskısı yaşamazsınız. Kalite kontrolün sürdürülmesini sağlamak için her yıl inşa ettiğimiz havuz miktarını da sınırlandırıyoruz. Sonbahar-Kış'ın havuz avına başlamak için ideal mevsim olmasının bir başka iyi nedeni.  

İnşaat öncesi süreci anlama İşte havuzun inşaat sürecine devam etmeye hazır, ilk temastan tasarımlarınızın onaylanmasına kadar sürecin adım adım açıklaması  .   Ön uzman tavsiyesi Belki ilk kez bizi aradığınızda, mülkünüzdeki toplantıdan önce bile, açık bir şekilde uzman tavsiyesi veriyoruz - hala bir inşaatçı seçerken bile. Bunu seçerek sunuyoruz. Sadece bazı Türkiye havuz şirketlerinin bunu yapma imkanına ve yeteneğine sahip olduğunu göreceksiniz. Bir usta üreticinin uzman tavsiyesi, işe başlarken çok fazla yanlış dönüş kaydedebilir.  

Alt ilk site analizi toplantısında mülkünüzü değerlendirmek ve aklında ne var tartışır. Eğer ( 'başlığı altında bir tasarımcı ile çalışırken görmek hazırlamak için bir şans olduysa başlarken , kullanım hedefleri, stil tercihleri ve bütçe için daha iyi bir tasarım tepkisi sağlayan bizim havuz danışman doğru bir resim elde etmek mümkün olacak Alıcılar Kılavuzu'nda') .   Yerinde mülk değerlendirmesi Mülkiyet Değerlendirme analizi ve tartışılmasını içerecektir;   Sitenizdeki havuz (lar) ve tüm değişkenler için olası yerler (eğim, ışık yönü, eve rahatlık, ağaçlar vb.), Mevcut hizmetler (su, kanalizasyon, gaz vb.) Uygulanabilir düzenlemeler Bütçe aralığı (öncelikler listenize göre şekillendirilir - bkz. 'Başlarken') Mevcut ev ve şimdiki / gelecekteki peyzaj estetiği, açık hava alanları vb. İşlevsel gereksinimler / özlemlerle ilgili pratik ve uyum zorlukları Elit havuzculuk, projenizi ücretsiz olarak tasarlayacak ve kapsamına alacaktır. Tasarım hizmetimizin nasıl çalıştığını öğrenmek için SSS sayfamızdaki “Havuzunuzu tasarlama” sorusunun cevabına bakın.   Tasarım sunumu ve teklif Bundan sonraki bir sonraki toplantımız genellikle tasarımları ve çizimleri sunmak , teklifimizi tartışmak ve geliştirmek ve nihai bütçenize uygun bir sözleşme hazırlamaktır. Ayrıca ayrıntılı şirket bilgileri, bir DVD ve ayrıca önerilen ekipman ve yüzeylerle ilgili ayrıntılar da sunuyoruz.  

Daha fazla sorunuz varsa veya dizinin herhangi bir bölümü hakkında daha fazla ayrıntı istiyorsanız, 0532 386 73 72 konusunda size yardımcı olmak için buradayız .  

Onay süreci Bir sözleşme yapıldıktan sonra projenizi mühendisimize gönderir ve Onay ve İnşaat Sertifikası almak için Sertifikamız veya konseyimize gerekli tüm planları ve belgeleri göndeririz . Bu, konseyinize bağlı olarak normalde 2 ila 4 hafta * sürer. Lot ve RP numaralarınızı istiyoruz (fiyat bildiriminize bakın) ve gerisini biz yapıyoruz. Elinizdeyse, ev planı planının bir kopyası yardımcı olabilir, ancak gerekli değildir.   NSW'deki her yeni havuzun yapımı için bir Lisanslı Sertifikatör tarafından onaylanması gerekir.   Bazı havuzlar, konseyden bir Geliştirme Uygulaması (DA) onayı gerektirirken, bazıları gelişmelere uygun olarak daha hızlı işlenebilir.   Havuz ücretinize dahil olan Elit havuzculuk, tüm mühendislik ve belgelerinizi onay için hazırlar.   Havuzunuz kalifiye bir havuz mühendisi (ve Türkiye Mühendisler Enstitüsü üyesi) tarafından ücretsiz olarak tasarlanacaktır, böylece havuzunuz (a) inşaat için yüksek standartlarımızı ve (b) inşaat sırasında uygunluk denetimlerini karşılar.   Tüm bu hizmetimizin bir parçası böylece konsey ile uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. İlerleme konusunda sizi güncel tutun, ancak birçok konsey bir uygulamanın ilerlemesini çevrimiçi olarak izlemenize izin verir.   * Havuzunuzun mümkün olan en kısa sürede onaylanması için gereken detaylarla belgelerinizi nasıl hazırlayacağımızı biliyoruz, böylece daha erken yüzeceksiniz.   İpucu: Oluşturucunuza Elit havuzculuk un yaptığı gibi gerekli tüm planların, raporların ve sertifikaların hizmetlerine dahil edilip edilmediğini sorun.  
Elit Havuz Sauna, Havuz Yapımı, Yüzme Havuzu Yapımı, Bahçeye Yüzme Havuzu Yapımı, Sauna Yapımı, Sauna İmalatı, Yüzme Havuzu İnşaatı, Havuz Yapımı Fiyatları, Havuz Bakımı, Yüzme Havuzu Nasıl Yapılır, Yüzme Havuzu Yapan Firmalar, Havuz İmalatı, Süs Havuzu Yapımı, Süs Havuzu İmalatı, Bahçeye Süs Havuzu Yapımı, Havuz Projesi, Buhar Odası Yapımı, Hamam Yapımı, Türk Hamamı Yapımı, Havuz Tadilatı, Yüzme Havuzu Tadilatı, Yüzme Havuzu Maliyeti, En Kaliteli ve En Uygun Havuz Hizmeti Veren Firmadır.
 
Devam etmek için bir İnşaat Sertifikası ve su kurulu onayı aldıktan sonra, deneyimli inşaat amirlerimizden biri havuzunuzun yerini belirlemek için bir ziyaret ayarlayacaktır. Oradan kazı başlayabilir.   İnşaat amirinize ve yönetim ekibinize onlarca yıllık deneyim ve inşaat sürecinin zahmetsizce ve gecikmeden çalışmasını sağlayan bir metodoloji rehberlik eder. Esnaflarımız yıllardır olmasa da uzun yıllardır Elit havuzculuk ailesinde bulunmakta ve mülkünüzde çalışırken Elit havuzculuk protokollerini takip etmektedirler. Herkes sorumludur ve yönetim, sahip olduğunuz endişeleri yanıtlamak için duyarlı olacaktır.

TEKLİF FORMU

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz