Havuz Maliyeti Nedir?

Bir havuzun maliyeti nedir?    

'Havuz fiyatı ne kadar?' Sorusunu sıcak bir şekilde yanıtlarken, öncelikle bir havuzun büyüklüğüne, inşaatın karmaşıklığına ve seçilen özellik ve kaplamaların miktarına bağlı olarak fiyatta büyük ölçüde değişeceğini söylemeliyiz.  

Ailelerin kaliteli bir havuz almak için ne harcadıkları aralığı 150.000 TL ile 200.000 TL arasında değişmektedir. Türkiye'deki bir beton havuzuna yapılan ortalama harcama şu anda 150.000 ila 250.000 TL arasında.   Bir havuzun fiyatı ne kadar Havuzlarımız asla piyasadaki en ucuz yer olamaz. Eğitimli alıcılar, aldıkları şeye yakından baktıklarında değeri temsil ettiklerini anlar ve takdir ederler. Türkiye'deki diğer beton havuz üreticilerine benzer şekilde, inşa ettiğimiz her havuzda standart olarak üstün bir havuz yapısı, dayanıklı İtal ve Türk yapımı malzemeler, endüstri lideri işçilik ve yüksek performanslı dayanıklı ekipman sağlıyoruz. Hizmetimizi verimli olmak için yıllarca harcadık ve harcadığınız paranın daha fazlası en iyi malzemelere ve yetenekli ustalara yatırılıyor.  

Herhangi bir havuzun maliyetini hesaplarken, bahsettiğiniz havuz şirketinin, TÜM masrafları TÜM açıkladığını açıkladığınızdan emin olun. Bu onlara tekliflerinde olmayan şeyleri sormak anlamına gelebilir. Bu şekilde neyin alıntılandığını ve inşaat sırasında nelerin ortaya çıkabileceğini bileceksiniz.
Elit Havuz Sauna, Havuz Yapımı, Yüzme Havuzu Yapımı, Bahçeye Yüzme Havuzu Yapımı, Sauna Yapımı, Sauna İmalatı, Yüzme Havuzu İnşaatı, Havuz Yapımı Fiyatları, Havuz Bakımı, Yüzme Havuzu Nasıl Yapılır, Yüzme Havuzu Yapan Firmalar, Havuz İmalatı, Süs Havuzu Yapımı, Süs Havuzu İmalatı, Bahçeye Süs Havuzu Yapımı, Havuz Projesi, Buhar Odası Yapımı, Hamam Yapımı, Türk Hamamı Yapımı, Havuz Tadilatı, Yüzme Havuzu Tadilatı, Yüzme Havuzu Maliyeti, En Kaliteli ve En Uygun Havuz Hizmeti Veren Firmadır.    

İlk depozito dışında, her aşama tamamlandıktan sonra iş için ödeme yapmanız yeterlidir. Tüm bunlar ayrıntılı teklif belgelerimizde açıklanmış ve sözleşme aşamasında sade İngilizce olarak güvenceniz için sağlanmıştır.  

TEKLİF FORMU

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz